Обавештење о донетом решењу да је потребна израда Студије-изградња другог дела индустријског комплекса “WACKER NEUSON” (фаза 2), носилац пројекта “WACKER NEUSON KRAGUJEVAC” доо 27.01.2023.

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

ГРАД КРАГУЈЕВАЦ

ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ

Секретаријат за локални економски развој,

привреду, пољопривреду и заштиту животне средине

Одељење за заштиту животне средине

Број : XXIV-02-501-7/23

Датум: 26. јануар 2023. године

К Р А Г У Ј Е В А Ц

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

О ДОНЕТОМ РЕШЕЊУ О ПОСТУПКУ ОДЛУЧИВАЊА О
ПОТРЕБИ ПРОЦЕНЕ УТИЦАЈА НА  ЖИВОТНУ СРЕДИНУ И ОДРЕЂИВАЊЕ ОБИМА И САДРЖАЈА СТУДИЈЕ

Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине, обавештава јавност да је у законом одређеном поступку, на захтев носиоца пројекта “WACKER NEUSON KRAGUJEVAC” доо (ул. Милице Миљковић 13), донела Решење за одлучивање о потреби процене утицаја на животну средину ПРОЈЕКТА – изградња другог дела индустријског комплекса “WACKER NEUSON” (фаза 2) на кп.бр. 10430/14 КО Крагујевац 4. Надлежни орган је утврдио да је за предметни пројекат ПОТРЕБНА израда студије о процени утицаја на животну средину, и ОДРЕДИО обим и садржај студије о процени утицаја на животну средину.

Увид у донето решење може се извршити у просторијама органа – Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине, канцеларија број 10, улица Николе Пашића број 6, Крагујевац.

Против овог решења, заинтересована јавност може изјавити жалбу другостепеном органу, у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, а преко овог органа.