Oбавештење "Tрансмeтал плус" доо 27.03.2023

РЕПУБЛИКА СРБИЈА
ГРАД КРАГУЈЕВАЦ
ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ
Секретаријат за локални eкономски развој, привреду,пољопривреду и заштиту животне средине
Одељење за заштиту животну средине
Број: XXIV-02-501-54/23
Датум: 27. март 2023. године
КРАГУЈЕВАЦ

ОБАВЕШТАВА

Јавност и заинтересоване органе и организације да је оператер "Tрансмeтал плус" доо (Ковински пут 45Б, Смедерево), доставио захтев за издавање дозволе за третман, односно складиштење, поновно искоришћење и одлагање неопасног отпада на кп. број 1/6 КО Крагујевац 2, на територији града Крагујевца.

Овим путем позивају се сви заинтересовани да доставе мишљење, сугестије и предлоге у вези поднетог захтева у року од 8 дана од дана објављивања обавештења.

Увид у податке и расположиву документацију оператера може се извршити у Градској управи за развој и инвестиције града Крагујевца, Секретаријату за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељењу за заштиту животне средине, ул. Николе Пашића број 6, канцеларија број 10, сваким радним даном, у времену од 7,30 до 15,30 сати.
Обавештење објавити на огласној табли Градске управе града Крагујевца и сајту Града Крагујевца www.kragujevac.rs дана 27. марта 2023 године.

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ:
Ивана Антонијевић