Обавештење о поднетом захтеву за издавање дозволе за склад. и третман неопасног отпада оператера "BECCHIS OSIRIDE" DOO, (улица Драгослава Срејовића број 89, Крагујевац) 5. септембар 2023. године

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

ГРАД КРАГУЈЕВАЦ

ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ

Секретаријат за локални eкономски развој,

привреду,пољопривреду и

заштиту животне средине

Одељење за  заштиту животну средине

Број: XXIV-02-501-287/23

Датум: 05. септембар 2023. године

К Р А Г У Ј Е В А Ц

О Б А В Е Ш Т А В А

Јавност и заинтересоване органе и организације да је оператер "BECCHIS OSIRIDE" DOO (улица Драгослава Срејовића број 89, Крагујевац), доставио захтев за издавање дозволе за третман, односно складиштење, поновно искоришћење и одлагање неопасног отпада, постројења за управљање отпадом "BECCHIS OSIRIDE" DOO Крагујевац,  на катастарској парцели  број 1559/13 КО Крагујевац 1, на територији града Крагујевца.

Овим путем позивају се сви заинтересовани да доставе мишљење, сугестије и предлоге у вези поднетог захтева у року од 30 дана од дана објављивања обавештења.

Увид у податке и расположиву документацију оператера може се извршити у Градској управи за развој и инвестиције града Крагујевца, Секретаријату за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељењу за заштиту животне средине, ул. Николе Пашића број 6, канцеларија број 10, сваким радним даном, у времену од 7,30  до 15,30  сати.