Обавештење о донетом решењу да је потребна израда Студије о процени утицаја на животну средину- Реконструкција дела технолошког процеса у оквиру комплекса "FCA Srbija" на катастарској парцели број 1/1 КО Крагујевац 2 на животну средину, носилац пројекта- "FCA Srbija" доо (ул. Косовска бр.4, Крагујевац), 16.11.2023.

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

ГРАД КРАГУЈЕВАЦ

ГРАДСКА УПРАВА ЗА РАЗВОЈ И ИНВЕСТИЦИЈЕ

Секретаријат за локални економски развој,

привреду, пољопривреду и заштиту животне средине

Одељење за заштиту животне средине

Број : XXIV-02-501-399/23

Датум: 16. новембар 2023. године

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

О ДОНЕТОМ РЕШЕЊУ О ПОСТУПКУ ОДЛУЧИВАЊА О
ПОТРЕБИ ПРОЦЕНЕ УТИЦАЈА НА  ЖИВОТНУ СРЕДИНУ И ОДРЕЂИВАЊЕ ОБИМА И САДРЖАЈА СТУДИЈЕ

Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине, обавештава јавност да је у законом одређеном поступку, на захтев носиоца пројекта "FCA Srbija" доо, Крагујевац, донела Решење за одлучивање о потреби процене утицаја на животну средину ПРОЈЕКТА – Реконструкција дела технолошког процеса у оквиру комплекса "FCA Srbija" на катастарској парцели број 1/1 КО Крагујевац 2, на територији града Крагујевца. Надлежни орган је утврдио да је за предметни пројекат ПОТРЕБНА израда студије о процени утицаја на животну средину, и ОДРЕДИО обим и садржај студије о процени утицаја на животну средину.

Увид у донето решење може се извршити у просторијама органа - Градска управа за развој и инвестиције, Секретаријат за локални економски развој, привреду, пољопривреду и заштиту животне средине, Одељење за заштиту животне средине, канцеларија број 10, улица Николе Пашића број 6, Крагујевац.

Против овог решења, заинтересована јавност може изјавити жалбу другостепеном органу, у року од 15 дана од дана објављивања овог обавештења, а преко овог органа.