На деветој седници Градске изборне комисије, одржаној 11. марта 2022. године, донето је Решење којим се констатује да члан и заменик члана постају део посебног састава Градске изборне комисије града Крагујевца у проширеном саставу, за спровођење избора за председника републике, именовани на предлог Коалиције Александар Вучић – Заједно можемо све као и Решење којим се констатује да члан и заменик члана постају део посебног састава Градске изборне комисије града Крагујевца у проширеном саставу, за спровођење избора за председника републике, именовани на предлог КОАЛИЦИЈЕ ЗА КРАЉЕВИНУ СРБИЈУ – ДСС.

Решења су објављена на сајту Републичке изборне комисије, од када су почели да теку рокови од 48 часова за подношење приговора Републичкој изборној комисији.

На седници је усвојен и Записник са осме седнице.